We strive to make our customers happy

Why come and work for us?

StayForLonger.com is a popular widget for hotels, serving their guests as a guide to the nearest neighbourhood. Currently the system covers about 370 hotel facilities in Poland and abroad. It employs the SaaS model and its basic functionality involves interactive presentation of leisure activities for hotel current and prospective clients.

"Our hotel guests are using the smart and informative tool every day."
Steffi StarkDirector of Marketing Ameron Collection
"It is a fantastic travel guide, which brings a lot of fun too."
Michaela BeinHead of E-Commerce Rilano Hotels & Resorts
"I think it´s good to offer hotel's guests that easy to use solution."
Günter ReiterlehnerMarketing Manager Hotel Koenig von Ungarn

Work With Us

Specjalista ds. Sprzedaży

Producent oprogramowania dla hoteli poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży do biura w Płocku.

Opis stanowiska:
– Sprzedaż telefoniczna i email programu firmy do gotowej bazy klientów biznesowych;
– Przygotowywanie i wysyłka oferty cenowej;
– Komunikacja z klientem;
– Praca na systemie CRM

Wymagania:
– Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej (min. 6 msc);
– Dyspozycyjność;
– Samodzielność i dobra organizacja pracy;

Mile widziane:
– Odbyte szkolenia sprzedażowe;
– Znajomość pracy na systemie CRM;
– Studenci i osoby niepełnosprawne (budynek dostosowany).

Oferujemy
– Umowa zlecenie podstawa 1500zł netto + prowizja (od 600zł netto przy realizacji celów sprzedażowych);
– Praca w ustalonych godzinach w ramach poniedziałek – piątek 8.00 – 16.00;
– Stanowisko pracy: biurko, komputer, telefon, profesjonalne słuchawki;
– Świetna kawa i miłe towarzystwo;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

UWAGA: tylko osoby z doświadczeniem w sprzedaży telefonicznej!

Our Office

Want to help us build loyal customers?

Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Aenean eu leo quam.